Małgorzata-20_ja-odkryta_by-Aya-Aga-Gonc
on-line lub spotkanie
Gdynia
Gdańsk
Bielsko-Biała
+48 607 700 712
Małgorzata-08_ja-odkryta_by-Aya-Aga-Gonc
WARSZTATY 
WIECZORNE
CZWARTEK
godziny 18-21.00
Gdańsk
+48 607 700 712
Małgorzata-29_ja-odkryta_by-Aya-Aga-Gonc
WARSZTATY 
GRUPOWE
Ustawienia Systemowe
Życie po traumie
+48 607 700 712

Porządek rzeczy

Porządek rzeczy to proste prawdy, które Bert Hellinger – twórca metody Ustawień Systemowych – odkrywał drogą wielu eksperymentów i obserwacji. Odkrycia te wciąż się dzieją, podczas prac, potocznie określanych jako „ustawienia”. Pojawiają się wtedy wglądy i głębsze zrozumienie, i nie jest to coś co wymyśla umysł prowadzącego, osoby, dla której prowadzona jest praca czy reprezentantów. Mówi John Whittington autor książki „Ustawienia Systemowe w coachingu”.

„Kiedy ich doświadczasz, na głębokim poziomie „wiesz”, że są prawdą. Dzięki nim zaczynasz rozumieć te „naturalne porządki”, „zasady organizujące” lub „siły”, które podtrzymują systemy. (…) Wielu ludzi którzy po raz pierwszy mają kontakt z tym sposobem pracy, odnosi się do niej z pewną dozą sceptycyzmu (sam tak reagowałem). Gdzie jest dowód? Jakie badanie przeprowadzono na temat założeń dotyczących działania sił porządkujących? Są to ważne i uzasadnione pytania, które mają swoje miejsce w procesie rozwijania się tej metody. Ciekawe jest to, że ludzie którzy doświadczyli ustawienia własnej sprawy, nie pytają „jak to działa?”. Bardziej się koncentrują na odczuwaniu nowej przestrzeni i rozwiązaniu kwestii lub problemu, z którym się borykali. (…) Często nie zdajemy sobie sprawy, że żyjemy w obrębie działania tych sił. W efekcie pozostajemy nieświadomie uwikłani w dynamikę, jaka powstaje na skutek ignorowania lub lekceważenia tych sił.

Metoda Ustawień Systemowych została opracowana do pracy w grupie podczas warsztatu. Ustawienia dają możliwość wewnętrznego doświadczenia tych sił porządkujących, Są okazją, by dosłownie czuć ich oddziaływanie. Zaskakujące jest to, że doświadczenie to z łatwością przejawia się w indywidualnej sesji i konsultacji, w której to przedmioty, a nie ludzie, reprezentują różne elementy systemu."

Małgorzata IRI Jakubowska

Ustawienia Systemowe - Życie po traumie

fragment książki „Ustawienia Systemowe w coachingu” autor książkiJohn Whittington

#porządek #JohnWhittington #ustawieniasystemowe

KONTAKT i ZAPISY

Małgorzata IRI Jakubowska

Telefon: +48 781 126 388

​Email: irijakubowska@madaryam.pl

Pracuję w MADARY AM Adam Muzyka

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle

© 2017 by Małgorzata IRI Jakubowska USTAWIENIA SYSTEMOWE. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now