BLOG

&

USTAWIENIA SYSTEMOWE

 

Witaj!

Paw ma dwoistą symbolikę. Z jednej strony to symbol bogactwa i piękna a z drugiej strony pychy i próżności. Mnie zainspirował do spojrzenia w symbolikę ptasich piór i samych ptaków. Do tego doszły kolory. Kwiaty. Emocje. Przeżycia. Historie i bajki. Supły i węzełki. Radości i smutki. To co widoczne i to co ukryte.

 

Taki też będzie ten blog. To będzie moja osobista podróż przez Ustawienia Systemowe Rodowe (ustawienia wywodzące si z ustawień rodzinnych Berta Hellingera) oraz skutki przeżytych traum. Ale także przez Świat Energii, Duchowych Przestrzeni i Ziemskiej Materii. Pisanie bloga to też moje publiczne odsłonięcie się, pokazanie siebie taką jaką jestem. Dwoistą.

 

Będę dzielić swoimi wglądami, czasami poglądami, wiedzą, rozumieniem, odczuciem i doświadczeniem z pracy Ustawieniami Systemowymi Rodowymi i Organizacji. Będę pisać o tym co mnie poruszyło na sali warsztatowej lub w życiu poza nią. Będę podpowiadać "domowe sposoby" pracy Ustawieniami Systemowymi. Sprawdzone na sobie

A próżność... też tu jest. 

W wielu miejscach na tej stronie i w blogu będę pokazywać fotografie Agnieszki Gonczarek JA ODKRYTA. Cała sesja była zainspirowana nową odsłoną mojej strony internetowej, która miała być kobieca i kolorowa. Odkrywałam siebie przed obiektywem aparatu i okiem Agnieszki .​I oto jest efekt wspólnej pracy.

Zapraszam!

Małgorzata IRI Jakubowska

start: Gdynia, 21.06.2017

Ostatnio dodane posty:
KONTAKT i ZAPISY

Małgorzata IRI Jakubowska

Telefon: +48 781 126 388

​Email: irijakubowska@madaryam.pl

Pracuję w MADARY AM Adam Muzyka

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle

© 2017 by Małgorzata IRI Jakubowska USTAWIENIA SYSTEMOWE. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now